Більше цікавих новин читайте на сайті - pronews.in.ua

Дотримуючись цих простих прикмет, ви вбережете себе від негараздів та невдач.

Що згідно з народними прикметами не можна робити 14 травня. Дотримуючись цих простих прикмет, ви вбережете себе від негараздів та невдач.

Наші предки не рибалили і не їли рибу 14 травня, вірячи в те, що так можна позбутися дару мови. У сучасному світі заборону на ловлю можна пояснити тим, що риба якраз зараз йде на нерест, інформує Ukr.Media.

14 травня не можна лінуватися. Вважається, що удача відвернеться від того, хто почне працювати абияк. Заборонено також робити надмірно діловий вигляд — з фортуною цей номер не пройде.

У цю п’ятницю не слід сумувати і скаржитися, інакше доля підкине такі проблеми, в порівнянні з якими нинішні тяготи здадуться дитячим лепетом.

Не рекомендується в цей день садити і пересаджувати кімнатні квіти. Якщо ж не послухатися цієї ради, рослини почнуть висмоктувати енергію з домочадців. У це вірили наші прапрапрадіди.

Яскраві і барвисті сни, побачені в цю ніч, повинні збутися протягом тижня. Зверніть увагу на сновидіння, в яких щось плутається (нитки, мотузки, волосся, дороги та ін.). Це означає, що ваші плани помилкові або вони порушаться найближчим часом. Тому варто їх переглянути.

Більше цікавих новин читайте на сайті - pronews.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *