Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Запоріжжі незряча жінка із чоловіком завойовують медалі на чемпіонатах з танців на пілоні

Чоловік підтримав захоплення дружини і також почав вчитися полденсу, а ще — закінчив курси з макіяжу, щоб фарбувати кохану перед виходом на сцену.

Подружня пара із Запоріжжя танцює на пілоні. Нічого надзвичайного, якби не одна обставина: жінка не бачить. Уже коли втратила зір, вона захопилася танцями.

Щоби її підтримати, танцювати взявся й чоловік. Окрім цього, закінчив курси макіяжу, аби робити коханій мейкап перед сценою, йдеться 1 липня в сюжеті ТСН 19:30.

Над номером для Всеукраїнського чемпіонату з танців на пілоні в категорії 40+ подружжя працювало кілька місяців. Елементи для танцівників особливо складні, адже жінка — незряча.

Олена має вроджену ваду, через яку поступово руйнується сітківка ока, зір падає і згодом зникає. У 30 років жінка повністю перестала бачити, але життя для неї на цьому не спинилося.

«У мене такий девіз: «Якщо ти можеш змінити ситуацію – зміни. А якщо не можеш, то думай як з цим жити і як своє життя зробити яскравішим», — ділиться Олена і додає, що  завжди мріяла про артистичну кар’єру.

Танцями на пілоні вона захопилася в 40 років. Разом із нею тренуватися почав і чоловік.

«Вона схудла на 10 кілограмів. Він — закінчив курси візажиста, аби робити своїй коханій макіяж. Зачіска дружини — теж зона відповідальності чоловіка», — йдеться в матеріалі.

Крутити гульки Олексій навчився завдяки роликам у Мережі. Усе це, запевняє, не важко: «Це просто звичайна любов».

Свої виступи вони перетворюють на маленьке театральне дійство. Що партнерка незряча, у залі не підозрюють ані глядачі, ані самі організатори. Бо ж немає у полденсі такої окремої категорії. Виступ Олени та Олексія зриває овації.

На чемпіонаті у Києві вони здобули перше місце. Нагороди повезли додому у Запоріжжя. Вдома у сім’ї оберемок медалей, одна з яких привезена з Бразилії. Аби туди дістатися, подружжя брало кредит.

Чергову нагороду з цікавістю розглядає син. Він не танцюрист, а батьками, які так захопилися танцями, що навіть посеред квартири поставили пілон, пишається.

Мотивувати й інших — ще одне прагнення Олексія та Олени. Поміж роботою — а працюють масажистами — здобувають ще одну освіту — хочуть стати реабілітологами. Наразі ведуть сторінку у соцмережі і своїм прикладом доводять, що слід гідно зустрічати виклики долі та долати усі перепони.

ИсточникБудьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *