ПЛР-тест
Більше цікавих новин читайте на сайті - pronews.in.ua

Україна заявила про дефіцит вакцини від грипу.

На Україні спостерігається глобальна нестача вакцини від грипу. Про це повідомив в ефірі телеканалу «112 Україна» головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко, передає РІА Новини.

За його словами, закупівля препарату достатньо проблематична: в даний час його немає ні в США, ні в Німеччині, ні у Франції. «Нам зараз обіцяють поставити цю вакцину, але є певні варіанти, що нам можуть поставити на початку січня», – запевнив Ляшко. Він додав, що Київ продовжує працювати з фармацевтичними виробниками по всьому світу.

Головний санітарний лікар України нагадав, що в цьому році виділено безпрецедентна сума в 300 мільйонів гривень (837 мільйонів рублів) для закупівлі 1,4 мільйона доз вакцини проти грипу для вакцинації медиків, силовиків, вчителів, а також людей похилого віку. Очікується поставка в країну 660 тисяч доз вакцин, з них близько 40 тисяч вже закуплено. При цьому Ляшко відмовився назвати країну-виробника, з якої досягнуто домовленості, і додав, що не може гарантувати, що вона взагалі буде закуплена.

21 жовтня Україна відмовилася закуповувати російські вакцини від коронавируса. Відомство підкреслило, що російський препарат не проходив експертизу в США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канаді або Євросоюзі.

Після цього президент України Володимир Зеленський заявив про розробку в країні власної вакцини від коронавируса. Він назвав українську вакцину унікальною, але при цьому конкретні терміни її появи не уточнив. За його словами, препарат повинен пройти клінічні випробування

Більше цікавих новин читайте на сайті - pronews.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *