Політика конфіденційності

Більше цікавих новин читайте на сайті - pronews.in.ua

Користувачі сайту зобов’язані виконувати Договір приєднання про використання сайту інтернет-видання “PRONEWS”. Текстові матеріали (об’єкти авторського права), розміщені на сайті інтернет-видання “PRONEWS” (далі – матеріали), можуть бути використані будь-якими користувачами без отримання письмового дозволу Редакції інтернет-видання “PRONEWS” і на безоплатній основі виключно за умови встановлення гіперпосилання посилання у вигляді: інтернет-видання “PRONEWS” (https://pronews.in.ua/), розміщеної в першому абзаці копійованого матеріалу. При використанні матеріалів і / або комбінованих матеріалів, що містять текстову частину з сайту інтернет-видання “PRONEWS”, для інтернет-видань обов’язковим є пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку копійованого матеріалу.

Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) має бути розміщена в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. При повному або частковому цитуванні матеріалів з сайту інтернет-видання “PRONEWS” обов’язкове усна посилання (для теле- і радіопрограм) і письмова посилання (для друкованих видань). Забороняється будь-яке використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів, розміщених на сайті інтернет-видання “PRONEWS” і в спеціальних проектах інтернет-видання “PRONEWS”, що належать інтернет-виданню “PRONEWS” і іншим третім особам.

У разі необхідності використання фото-, відео- і аудіоматеріалів інтернет-видання “PRONEWS” користувачі зобов’язані завчасно отримати письмовий дозвіл (згоду) Редакції інтернет-видання “PRONEWS” на використання таких матеріалів на оплатній основі. Інформація, розміщена на сайті інтернет-видання “PRONEWS” в місцях, відведених для рекламних матеріалів, і / або розміщена на сайті інтернет-видання “PRONEWS” під позначенням “реклама”, є рекламним матеріалом і належить третім особам.

Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься в рекламних матеріалах. Редакція сайту не надає довідкової інформації. Доповнення з приводу необхідності письмових дозволів Використання матеріалів інтернет-видання “PRONEWS”, що розміщуються на порталі інтернет-видання “PRONEWS”, шляхом їх повного або часткового відтворення агрегаторами новин мобільних додатків дозволяється тільки з письмового дозволу інтернет-видання “PRONEWS”.

Під “агрегаторами новин” слід розуміти будь-яке програмне забезпечення, додаток, сервіс або веб-ресурс, які за допомогою RSS-каналів або іншим способом збирають вміст інформаційних ресурсів і частково або повністю відтворюють їх для користувачів у вигляді блоків, потоків, стрічок новин і т .п.

Інтернет-видання “PRONEWS” надає письмовий дозвіл на використання своїх матеріалів на свій розсуд власнику агрегатора новин на підставі його звернення, направленого в електронній формі за адресою info@pronews.in.ua

Інтернет-видання “PRONEWS” залишає за собою право в процесі розгляду звернення вимагати від власника агрегатора новин будь-яку додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про видачу письмового дозволу.

Використання матеріалів інтернет-видання “PRONEWS” можливо тільки після отримання відповідного письмового дозволу, яке може бути направлено за поштовою адресою власника агрегатора новин або в електронному вигляді на адресу його електронної пошти.

Письмовий дозвіл може поширюватися на окремий матеріал (матеріали) або на всі поточні і майбутні матеріали на ресурсах порталу інтернет-видання “PRONEWS” і є дійсним протягом установленого в ньому терміну.

© 2020–2021. Всі права захищені.

Більше цікавих новин читайте на сайті - pronews.in.ua