Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Міг померти від голоду: в Ужгороді врятували покинутого єнота, який два роки жив у щілині між будинками

За словами містян, тварини позбулися власники місцевого кафе, яке закрилося два роки тому.

В Ужгороді в суботу, 10 липня, небайдужі містяни врятували покинутого єнота, який впродовж двох років жив у вузькій щілині між будинками. 

Про це у Facebook розповіла користувачка Маріша Романова. 

За її словами, тварина деякий час проживала в одному з місцевих закладів громадського харчування, а коли підприємство закрилося, — поселилася у 30-сантиметровому проміжку між будівлями. 

«Мешканцю одного з будинків єнотик почав заважати і він вирішив закласти щілину, аби тваринка там померла від голоду», — розповіла дівчина.

Тоді місцеві вирішили відловити єнота і передали його власникові одного з місцевих кафе. 

«Досі ми свідомо не брали єнотів, бо їм потрібен простір. Але цей випадок змінив наш підхід до «єнотного» питання — бо наш тимчасовий вольєр, що звільнився після відпущеного на волю сокола-боривітра, точно просторіший, ніж його дотеперішнє «житло». А про харчування й говорити нічого», — вказали у закладі.

Водночас власник підприємства поки вирішує, облаштувати нове житло для єнота чи реабілітувати і прилаштувати тварину в інше місце.

Раніше у Львівській області патрульні поліціянти влаштували фотосесію із врятованими від знущань тваринами, щоби привернути увагу до жорстокого поводження із чотирилапими.

ИсточникБудьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *