Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Лікар Жиравецький розповів про головну ознаку нової хвилі коронавірусу

На думку медика, говорити про нову хвилю коронавірусу можна буде, коли кількість госпіталізацій збільшиться в 5-10 разів.

В Україні зменшилася кількість хворих на коронавірус, а також кількість госпіталізацій.

Про це повідомив головний лікар одного з діагностичних центрів Львова Тарас Жиравецький.

Яка зараз ситуація з коронавірусом

«Все просто! Спостерігайте за кількістю госпіталізацій, зараз щодня 400+ нових госпіталізованих важких пацієнтів. На щастя, показник досить стабільний і не змінюється різко. Ми розуміємо, що це 5% усіх тих хто заразився коронавірусом. Тому ймовірно у нас 8-10 тисяч нових випадків щодня в Україні. Летальність знизилась і це приємно. Алгоритми діагностики і лікування поки не змінюються для нових штамів», — говорить Тарас Жиравецький.

Коли можна буде говорити про нову хвилю

На думку медика, говорити про нову хвилю коронавірусу можна буде, коли кількість госпіталізацій збільшиться в 5-10 разів — це одразу буде видно в офіційній статистиці.

«Парадокс в тому, що проведення масових заходів не вплинуло критично на поширення вірусу в Україні. Чому в нас так, поки ніхто не знає і до речі можливо і не буде знати», — зауважив Жиравецький.

Що потрібно пам‘ятати

«Якщо у вас не було коронавірусу, а температура тіла у вас піднялась вище 37,5 — зробіть швидкий тест на ковід, щоб уникнути поширення вірусу та підійти коректно до лікування, якщо він у вас підтвердиться», — радить Тарас Жиравецький.

Нагадаємо, що «індійський» штам COVID-19 має симптоми отруєння. Всі інші симптоми схожі із звичайним перебігом коронавірусної хвороби. Про це розповів Тарас Жиравецький.

ИсточникБудьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *