Більше цікавих новин читайте на сайті - pronews.in.ua

Термометри можуть показувати до 35 градусів тепла.

Друге літо: Яка погода чекає Україну в жовтні?

Жовтень 2020 обіцяє бути досить теплим, по крайней мере перша частина місяця. Середня місячна температура в Україні становитиме 6-12 градусів за Цельсієм, в гірській місцевості – 6-7 градусів. Однак можливі стрибки термометра до +35 градусів.

За даними синоптиків, для деяких регіонів погода в жовтні буде досить дощової. Очікується 30-65 мм опадів за місяць. У Карпатах це значення трохи вище – 75-100 мм.

Говорячи про те, яка погода чекає на Україну, в Гідрометцентрі відзначили, що середня місячна температура в жовтні становитиме від 6-12 градусів за Цельсієм. Однак в деяких регіонах може настати друге літо. Термометри будуть показувати 25-35 градусів тепла. В горах максимальна температура може скласти 18-24 градуси.

У повідомленні вказується, що зниження температури варто очікувати в другій і третій декаді місяця. У цей час середня температура по Україні опуститься на 8 градусів. Жителям східних, північних і центральних областей варто очікувати абсолютного мінімуму від -5 до -16 градусів. У Карпатах місцями термометр може показати до -23 градусів

Більше цікавих новин читайте на сайті - pronews.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *